Power joga Žilina – Joga pre vitalitu a radosť zo života

Prečo cvičiť power jogu? Poďte sa so mnou pozrieť na benefity, ktoré Vám cvičenie prinesie.

 

Vitálny život

Pohyb je dôležitý pre každého z nás. Vďaka power joge zlepšíte svoju kondíciu, silu a zároveň flexibilitu.  V rámci cvičenia sa sústredím na kvalitný strečing i efektívne cvičenie pozdravov slnku. Taktiež používame  dynamické sekvencie na zlepšenie kondície a posilnenie jednotlivých problémových partií.  Podstatnú pozornosť venujem aj statickej sekvencii doplnenej pozíciami na budovanie rovnováhy a posilnenie stredu tela. Cvičenie so mnou Vám týmto spôsobom zabezpečí kvalitný i vitálny život, v ktorom budete spokojní sami so sebou.  

Zdravý chrbát

Sedavé zamestnanie a nedostatok pohybu spôsobujú bolesti chrbtice. Trpí nimi čoraz väčšie množstvo ľudí. O svoj chrbát by sme sa mali starať tým, že mu doprajeme kvalitný strečing pomocou bezpečne vykonávaných rotačných, záklonových i predklonových pozícií. V rámci cvičenia využívam aj rôzne posilňovacie cviky, vďaka ktorým budujeme silné a pružné svalstvo. Dokážem Vám týmto spôsobom pomôcť aj pri problémoch s platničkami. Samozrejme svoj zdravotný stav najskôr konzultujte s lekárom. 

 

                                                                     

Odbúranie stresu, únavy a uvoľnenie mysle

Súčasná doba je veľmi uponáhľaná. V práci na Vás vyvíjajú neustály nátlak, musíte sa starať o deti, manžela alebo sa Vám nedarí v škole. Každý deň ste v napätí, ste vyčerpaní a nedokážete si oddýchnuť? Práve preto, je tu pre Vás joga. Pomocou relaxácie a správnych dychových techník počas cvičenia uvoľníte telo a doprajete voľnosť Vašej mysli. Zažijete pocit znovuzrodenia, radosti a otvoríte svoju myseľ novým možnostiam.

                                                                                                                 

Čas iba pre Vás

V našich životoch je dôležité nájsť si čas pre seba. Každý z nás má právo venovať aspoň hodinu týždenne iba svojmu psychickému i fyzickému zdraviu. Navštívte moje lekcie a staňte sa súčasťou neopakovateľnej atmosféry. Každého z Vás privítam s otvorenou náručou a ukážem Vám ako viesť kvalitnejší a pokojnejší život.                                               

Komentáre

Pridať komentár